Strona główna

Karnisze

Meble ogrodowe

Place zabaw

Altany, wiaty

Kontakt i lokalizacja

Place zabaw

Charakteryzują się wysoką trwałością, starannością wykonania, stabilną konstrukcją oraz bogatą różnorodnością elementów konstrukcji. Wykonane są z elementów drewnianych (połączonych ze sobą elementami metalowymi, które tworzą spójną całość).

Place zabaw cechuje wysoka odporność na warunki atmosferyczne, gdyż są kilkakrotnie impregnowane. Kolorystyka zestawu jest dowolnym wyborem klienta.

W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia liniowe, sportowe, zabawki tematyczne i ogólnorozwojowe zestawy sprawnościowe.
Oferowane przez nas urządzenia zabawowe cieszą się uznaniem klientów w całej Polsce. Nasze zestawy i pojedyńcze urządzenia znaleźć można w parkach, na podwórkach, a także boiskach szkolnych.

Produkowane przez nas place zabaw wielkością dostosowane są do wieku i potrzeb dzieci.

Przykładowe realizacje

» Kliknij, aby zobaczyć więcej zdjęć

KATALOG PRODUKTÓW

Prezentujemy tylko niewielką część z kilku tysięcy dostępnych w naszej ofercie produktów.
Jeżeli nie znajdą Państwo poszukiwanego rozwiązania prosimy o kontakt.

Certyfikaty

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo dzieci. W związku z tym informujemy, że urządzenia zabawowe wyprodukowane przez firmię ADKAR, zostały zaprojektowane i wykonane zgodnie z normą PN-EN 1176-1:2009, PN-EN 1176-2:2009, PN-EN 1176-6:2009 Unii Europejskiej, co potwierdzają certyfikaty wydane przez COBRABID BBC

P.P.H.U. "ADKAR" Adam Lewna, 83-340 Sierakowice, ul. Kartuska 35
tel. 058 684 75 67, kom. 507 052 639, biuro@adkar.pl

© 2009 Infocity